Služby

Převážná většina klientů k nám přichází ve chvílích, kdy po opakovaných a neúspěšných pokusech zhubnout na diety rezignují a hledají jinou alternativu. Ne všichni k nám ale chodí s cílem zhubnout. Jsou i takoví, kteří naopak potřebují nějaké to kilo nabrat.

Další skupinu tvoří ti, pro které se úprava stravy a změna životního stylu stává prioritou číslo jedna. Jedná se především o klienty s diagnostikovanou cukrovkou 2. typu, celiakií, vysokým krevním tlakem, cholesterolem, či jiným civilizačním onemocněním.

Těší nás, že stále přibývá těch, kteří aktuálně nepotřebují na sobě nich korigovat, ale hledají odpověď na otázku, jak a co mají jíst, aby se cítili dobře, měli energii, elán – prostě, aby byli fit. Dobrá zpráva je i to, že už to nejsou jenom dívky a ženy, ale cestu k nám nachází čím dál víc mužů všech věkových kategorií.

Rádi u nás vítáme rodiče, kteří se chodí poradit, jako pomoci svému dítěti, které pro svou viditelnou nadváhu zažívá ústrky od svých spolužáků. Stejně tak k nám mají dveře otevřené aktivní sportovci, pro které je správná strava podmínkou pro dosažení dobrých výkonů.
Jednoduše řečeno: jídlo má zcela zásadní dopad na naše zdraví a nic na tom nemění ani fakt, že konvenční medicina tuto skutečnost více či méně podceňuje.

Více o našich službách na www.svet-zdravi.cz/sluzby

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci.